Як наживаються під час спекотного літа

Як наживаються під час спекотного літа

Артезіанські води — це стратегічний запас питної води країни. Розрізняють підземні джерела Юрського і Сеноманського водоносних горизонтів, розташованих, відповідно, на глибині 256—337 і 90—193 м.

Однак джерельні води практично ніяк не захищені природою. Адже це найбільш верхні водоносні горизонти, у яких фільтрується дощова вода, талий сніг і т.д. У джерельній воді сьогодні можуть бути і нітрати, і радіонукліди, і промислові стоки (а іноді навіть каналізаційні). За даними Держкомстату, кожен другий житель України змушений пити воду, що не відповідає гігієнічним вимогам. У результаті недоброякісна, екологічно забруднена вода є причиною майже всіх (до 80 %) хвороб людини.

В місті Бровари п’ять бюветів з артезіанською водою. Вони розташовані рівномірно по всій території міста, і мають на меті забезпечення мешканців чистою питною водою. В зв’язку з дуже спекотним літом і недавньою аварією на броварському водогоні, на ці джерела постачання лягли дуже великі навантаження. Майже біля всіх бюветів протягом дня спостерігаються досить великі черги. Людно біля них і вдень і вночі. Яка ж якість питної води? І чи можна вживати її? На ці питання відповіли фахівці Броварської санітарно-гігієнічної станції, які минулого тижня зробили перевірку всіх п’яти об’єктів. За її результатами, вода відповідає основними вимогам держстандартів. Вона постачається із сеноманських водоносних горизонтів, де має надійний природний захист.

Під час аварії на броварському водогоні тільки бювети змогли забезпечити броварчан водою. Тут беруть воду багато мешканців нашого міста. Але, як виявилось, не всі вони працюють. За свідченнями місцевих жителів, вже майже півтора місяці не працює бювет в парку відпочинку «Приозерний», в одному з найулюбленіших місць відпочинку броварчан. На всі звернення «комунальники» тільки знизують плечима — і нічого не роблять. Така картина спостерігається майже кожної теплої пори із року в рік. До речі, біля озера розташований продовольчий магазин відомої в місті людини, яка проживає поблизу. Зрозуміло, що багато відпочиваючих просто вимушені йти до магазину і купувати воду там, а це в свою чергу призводить до зростання прибутків магазину.

Якщо цей факт ні до чого, цікаво, чому ніхто не поспішає ремонтувати бювет? Схожа ситуація була на вулиці Незалежності, але тоді бювет відремонтували за два дні, а тут минуло вже півтора місяці. Так вже у нас міська влада турбується про громадян — як завжди — тільки на папері.

Джерело — http://7dniv.com/news/2449.htm

Деякі авторські неточності у тексті нами не виправлялися — А. Б.

[line]

Аква Базис
(44) 222 8 222, (44) 222 9 222
2228222@ukr.net, 2229222@ukr.net
08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Київська, 4

Поделиться этой записью


×