Вода у київських бюветах буде платною

Вода у київських бюветах буде платною

У Києві розпочато реалізацію проекту із доочищення води з артезіанських свердловин, котра буде платною. Перші два комплекси вже збудовано, але поки що вони не працюють — ще не визначено інвестора. Про це пише «Газета по-киевски».

За інформацією видання, згідно з умовами конкурсу, за право підключитися до свердловини та заробляти на ній, він буде зобов’язаний чистити, ремонтувати та утримувати весь бюветний комплекс.

Усього планується встановити станції доочищення на 100 комплексах. Що ж до вартості води, то називаються орієнтовні суми — близько 2,5-5 грн. за 5 литрів.

Перший кіоск встановлено на пр. Героїв Сталінграду, 13, за 250 метрів від бювету. Має вигляд звичайного магазину, поки не працює.

Разом із тим, влада міста стверджує, що вода в бюветах буде безкоштовною. «Такі пункти встановлюються окремо від бюветних комплексів, вони лише підключені до них. У наявних сьогодні бюветах вода залишиться безплатною. А якість води в них поліпшиться, оскільки вона напряму залежить від обсягів споживання води, коли вона не застоюється в трубах», — заявив начальник ГУ комунального господарства Київської міської держадміністрації Дмитро Новицький.

Джерело — http://news.liga.net/news/N1107475.html

[line]

Аква Базис
(44) 222 8 222, (44) 222 9 222
2228222@ukr.net, 2229222@ukr.net
08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Київська, 4

Поделиться этой записью


×