Забрудненою водою з крана отруїлися вже 64 киянина. Серед постраждалих – 55 дітей

Забрудненою водою з крана отруїлися вже 64 киянина. Серед постраждалих – 55 дітей

У київському мікрорайоні Бортничі зафіксовано вже 64 випадки отруєння водопровідною водою, причому 49 людей госпіталізували. Про це повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації з питань медицини та соціальної політики Михайло Радуцький.

«Всього з 6 січня було госпіталізовано 49 осіб, в тому числі 40 дітей та 9 дорослих. Всі госпіталізовані були забезпечені необхідними медикаментами та лікуванням», – зазначив він.

За словами посадовця, загалом зафіксовано 64 випадки захворювання на гостру кишкову інфекцію серед населення Бортничів, серед недужих 55 дітей.

За офіційними даними Головного управління санітарно-епідеміологічної служби у м. Києві, вода з водогону мікрорайону Бортничі заражена збудником кишкової інфекції. На сьогодні виконали профілактичне промивання та додаткове хлорування артезіанських свердловин і водопровідних мереж. Доти ж мешканцям рекомендовано не пити водопровідну воду, не використовувати її для приготування їжі, миття посуду та купання.

Крім того, аби уникнути групового спалаху інфекції, вирішено тимчасово припинити роботу дитячих дошкільних установ №790 та №792 у мікрорайоні Бортничі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з 8-го по 10 січня у столичному мікрорайоні Бортничі із симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізували 45 людей, з них 15 – діти.

Крім того, у Бортничах тимчасово припинили роботу водопроводу у зв’язку з можливим потраплянням каналізаційних вод в артезіанські свердловини, які забезпечують жителів питною водою.

Джерело – http://tyzhden.ua/News/127459

[line]

Від редакції сайту Аква Базис. Потрапляння каналізаційних стоків у другий та більш глибокі горизонти підземних вод можливе, якщо заради здешевлення свердловини замовник наполягає на виконанні її однотрубною. У такому випадку через затрубні порожнини поверхневі стоки можуть забруднити всі водяні горизонти, що їх пройдено свердловиною.
Тому задля якості води та безпеки споживачів ми радимо у подібних випадках використовувати двотрубну конструкцію свердловини.

Share this post


×