У старих будинках Києва якість води залишає бажати кращого – “Київводоканал”

У старих будинках Києва якість води залишає бажати кращого – “Київводоканал”

У «Київводоканалі» заявили, що загалом по місту якість води не лише відповідає всім необхідним санітарно-епідеміологічним нормам, але і є однією з кращих порівняно з іншими містами України. Однак якість води, що надходить у внутрішньодомові мережі, залишає бажати кращого.

Про це сказав директор розрахункового департаменту ПАТ «Київводоканал» Станіслав Каплуненко, передає кореспондент «Город Киев».

«Якість води в Києві одна з кращих порівняно з іншими містами України. Але внутрішньодомові мережі залишають бажати кращого, оскільки вони не ремонтуються. Ці мережі необхідно промивати; строк їх експлуатації складає 30 років. Якщо будинку більше 30-ти років, має бути зроблено капітальний ремонт цих інженерних мереж. Але через відсутність фінансування це не робиться», — повідомив він.

Каплуненко зазначив, що в нових будинках такої проблеми немає, і з кранів тече вода хорошої якості.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявляв, що в 2015 році на водопровідних станціях буде запроваджено нові технології, котрі дозволять очищати воду без її хлорування.

Джерело – http://www.gorodkiev.com.ua/38865-v-staryx-domax-kieva-kachestvo-vody-ostavlyaet-zhelat-luchshego-kievvodokanal.html

Share this post


×