СВЕРДЛОВИНИ

Індивідуальна свердловина / колодязь – надійний гарантоване джерело автоматичної і автономної системи водопостачання заміської нерухомості. Це актуально не тільки для населених пунктів, де немає водопроводу, а й для районів, де централізований водозабір малопотужний і мережі водоканалу зношені.

Найбільш затребувані на Київщині конструкції свердловин і ціни на них описані тут.

«Мій будинок – моя фортеця», – кажуть англійці.

А щоб в цій фортеці було комфортно, продумувати потрібно найменшу деталь. І починати не з дизайну інтер’єру, а з фундаменту. Точніше, з того, що знаходиться під ним, –

свердловини на воду.

Один з найважливіших моментів – вибрати оптимальний спосіб водопостачання будинку. Звичайно, можна обійтися і централізованою подачею води.

Але в такому разі Ви хоч і зекономите на строітельствеавтономного водопостачання, але будете повністю залежати від роботи комунальних служб.

Тому самий розумний варіант – буріння індивідуальної свердловини для води. Завдяки появі спеціалізованих підприємств, буріння свердловин по Києву і області перестало бути будівельної проблемою №1.

Звернувшись за допомогою до професіоналів бурових компаній, Ви легко і швидко отримаєте свердловину на воду і забезпечите будинок автономною системою водопостачання. І хоча підключення до централізованого водопроводу дешевше, ніж буріння свердловини, але свердловина на воду в околицях Києва коштує вкладених грошей. До того ж, скважинная вода з глибоких горизонтів не має забруднень техногенного характеру.

Таким чином, свердловина – це комфорт в будинку і здорова вода.

А чи варто економити на здоров’я?

×