ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Створення системи очищення води – завершальний етап побудови комплексної системи питного водопостачання. Ми створюємо нові, а також модернізуємо і обслуговуємо вже існуючі системи фільтрів.

Підбір обладнання починається з аналізу води і розрахунку необхідної кількості очищеної води.

Підбір обладнання почінається з АНАЛІЗУ води и розрахунку необхідної кількості очіщеної води.

Найчастіше доводиться виправляти за допомогою фільтрів такі недоліки води.

Механічні домішки (пісок, суспензія, каламутність) значно знижують якість води як для питних цілей, так і для технічних. Вони викликають засмічення трубопроводів, теплового обладнання, систем поливу. Для їх видалення необхідно використовувати фільтри механічної грубої очистки.
Фільтр тонкої механічної очистки затримує мікрочастинки, які можуть проходити крізь попередні фільтри, а також і ті, які утворюються в результаті механічного стирання фільтруючих матеріалів. При використанні вугільних картриджів фільтр виконує функцію тонкої механічної фільтрації, а також тонкої хімічної фільтрації (для видалення з води хлору, органічних
забруднень, для поліпшення смаку і запаху води).

У деяких випадках скважинная вода має неприємний запах сірководню. У звичайних умовах він вивітрюється на повітрі, але ж системи водопостачання приватного будинку замкнені (т. Е. Не мають контакту з повітрям). Тому, відкривши кран, людина відчуває запах (особливо від гарячої води). Найбільш ефективним способом видалення сірководню є система аерації.

Ще один показник якості води, який часто потрібно коригувати, – це жорсткість. Білий наліт на сантехніці, накип в чайнику і пральній машині, заростання трубопроводів теплового обладнання – все це солі кальцію і магнію. Для зниження їх вмісту у воді використовують системи пом’якшення.

Перераховані спеціальні фільтри очищення води можуть поєднуватися, зменшуючи як загальні габарити обладнання, так і його вартість. У деяких випадках можна використовувати загальний фільтр для видалення різних забруднень: заліза, марганцю, солей жорсткості, аміаку, органічних речовин і т. д. Такий фільтр є вже системою комплексного очищення.

Система зворотного осмосу під мийкою на кухні забезпечить достатню для сім’ї кількість (50-100 літрів на добу) доочищеної питної води високої якості. Вона доудаліт з води хлор, органіку, залізо, важкі метали, мікроорганізми, знизить її жорсткість і загальну мінералізацію.

Використовувати систему зворотного осмосу доцільно в двох випадках. Перший – якщо вихідна вода має в цілому гарну якість і придатна для нехарчових потреб без очищення; тоді варто доочістіть лише ту воду, яка буде використана для харчових цілей. Другий випадок – якщо очищена фільтрами вода все ж виходить за межі санітарних норм питної води за окремими показниками.

 Вибір системи очищення (фільтра) залежить від складу вихідної води і необхідного її витрати.

Типове, заздалегідь зібране обладнання водоочистки «на всі випадки життя» – не ефективно.

Деякі фірми ставлять перед собою надзавдання збільшити продажі будь-яким способом. У більшості випадків залучити клієнта низькою ціною можна, порушуючи технологічні норми, вимоги, режими, занижуючи декларовані споживчі стандарти, зловживаючи типовими рішеннями.

Ми пропонуємо саме персональну систему очищення води, точно відповідну особливостям хімічного складу води, оптимальної доцільності, Вашим побажанням і звичкам.

Після монтажу, налагодження та пуску обладнання робота Вашої системи очищення води контролюється нашої сервісною службою. Сервісний архів містить докладні відомості не тільки про специфікації всіх складових системи, а й перелік регламентних робіт, терміни їх виконання. Це дозволяє нашим інженерам планувати своєчасну заміну витратних матеріалів, діагностику та профілактику обладнання, підтримуючи його безвідмовну експлуатацію.

У разі, якщо Ви ризикнете самі обслужити систему, ми надамо необхідну консультацію та витратні матеріали.

×