ПРО НАС

Про компанію

Компанія Аква Базис
представлена на порталі
«ТОП 9 – тільки професіонали!»

Наша компанія для Вас пробурить свердловину на воду, змонтує потрібне насосне обладнання, підбере і змонтує фільтр хімічного очищення води для виправлення недоліків її природного складу і здійснить гарантійне та сервісне обслуговування всієї системи водопостачання Вашого будинку, котеджу, дачі. Ми працюємо по Київщині; багато сотень свердловин на воду пробурені нами в Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському та Обухівському районах.

AQUA – це BASIS. Вода – базис, основа життя на Землі. Це нехитре твердження – назва нашої компанії, наша професійна доля, пристрасть і діагноз. Вода всюди – в повітрі, на землі, під землею, в рослинах, в живих організмах і в цій статті.

Запаси води на Землі (в млн куб. Км) – величезні:

  • світовий океан – 1120-1300;
  • льодовики і полярні льоди – 20-30;
  • річки і озера – 1-4;
  • атмосфера – 0,013,

але прісної води всього ~ 1,8-2,7% від загальної кількості, а в розпорядженні людей – і того менше ~ 0,1-0,3%.

На щастя, людство у своєму розпорядженні колосальний ресурсом прісної води під землею – в десятках, сотнях метрів від поверхні, оточені водонепроникними шарами, просочуючи пористі або тріщинуваті гірські породи, утворюючи гігантські підземні басейни, залягають грунтові (50-90 млн куб.км) і підземні ( 60-100 млн куб.км) води.

Раціональне, дбайливе і відповідальне використання ґрунтових і підземних вод – наша професія.

Раціональне, Дбайливий и відповідальне использование ґрунтових и підземних вод – наша професія.

техніко – економічну консультацію, яка допоможе спланувати і оптимізувати бюджет проектованої системи автономного водопостачання,
    техніко – економічну консультацію, яка поможет сплануваті и оптимізувати бюджет проектованої системи автономного водопостачання,

Компанія «AQUA BASIS» зробить Вам воду в будинку:

пробурить свердловину на воду,
облаштує її насосним обладнанням,
підбере і змонтує фільтр водоочищення для виправлення недоліків природного складу споживаної води,
здійснить гарантійне та сервісне обслуговування системи.

Але кожен виконуваний нами етап, незалежно від того, чи проводиться він в комплексі, окремо або в довільній конфігурації, повинен відповідати загальному задуму і принципово, і в деталях.

«Дике» котеджне будівництво останніх років породило безліч неефективних систем водопостачання з «втраченої» історією, що дратують споживачів і представляють певну екологічну загрозу. Для його власників ми

проведемо обстеження, ревізію і експертизу,
виконаємо модернізацію чи ремонт системи з подальшим її обслуговуванням. 

Кадровий склад (геологи та бурові майстри, економісти, інженери-будівельники і техніки), матеріально-технічне забезпечення (парк бурової, спеціальної та допоміжної техніки), інноваційний потенціал – BASIS нашої компанії.

Відповідальність за результат, боротьба за високу репутацію компанії, максимально можливе задоволення зростаючих запитів наших співвітчизників, захист конфіденційності приватного життя клієнтів – BASIS наших взаємин із замовниками.

Традиції, знання, досвід, консерватизм старої інженерної школи в поєднанні з новими технологіями і матеріалами стрімко оновлюваного сучасного світу – BASIS нашого успіху.

В добрий шлях!

Валерій Половець

×