ЦІНИ

Побутова свердловина однотрубної конструкції діаметром 125 мм, виконана буровим комплексом УРБ, коштуватиме Вам в середньому 290 грн. за погонний метр (без вартості труб). Ціна буріння електробуром (МГБУ) вдвічі нижча, але малогабаритна бурова установка здатна бурити неглибоко, за найсприятливіших геологічних умов, з великою кривизною свердловини та нижчим дебітом в результаті.

Власне полімерна обсадна труба коштує від 80 грн. (для технічної води) до 350 грн. (імпортна для питної води) за кожен метр – така велика різниця цін створює недобросовісним підрядникам підґрунтя для зловживань на пересортуванні труб. Найбільш популярні марки труб мають ціну в середньому 150 грн., а вартість погонного метра найпоширенішої побутової свердловини Київщини глибиною 45-55 метрів із 3-метровим фільтром складає біля 360 грн.

Ціноутворення для реалізації індивідуального рішення потребує:

  • визначення необхідної кількості води для забезпечення об’єкта Замовника,
  • розрахунку конструкції свердловини відповідного дебіту,
  • точного узгодження матеріалів та переліку робіт.

Для цього ми й запрошуємо Вас до нашого офісу. Тільки таким чином Ви отримаєте якісну роботу з гарантією за чесну й “тверду” ціну, без “заманухи” та додаткових нарахувань.

Зробити точний попередній розрахунок для своїх умов Ви зможете в нашому офісі.

Почитайте відгуки наших замовників про нашу роботу.

ТИПОВІ ПРОЄКТИ

“Садовий будинок на лівобережжі або на річковій заплаві”. Свердловина однотрубної конструкції для піщаних водоносів із установленням пластикової нПВХ обсадної колони діаметром від 90 до 110 мм. Фільтр підвищеної шпаруватості (пропускної здатності), довжиною 3 м, обсипка фільтрової зони каліброваним гравієм. Труби сертифіковані, різьбового з’єднання, для питної води. Помпа (насос) поверхнева відцентрова або заглибна 3-дюймова. Гарантія на свердловину для садового будинку на лівобережжі або на річковій заплаві складає до 5 років.

“Дача”. Свердловина однотрубної конструкції для піщаних водоносів із установленням пластикової нПВХ обсадної колони діаметром від 113 до 140 мм. Фільтр підвищеної шпаруватості (пропускної здатності), довжиною 3 м, обсипка фільтрової зони каліброваним гравієм. Труби сертифіковані, різьбового з’єднання, для питної води. Заглибна 3 – 4 дюймова помпа. Гарантія на свердловину для дачі складає до 5 років.

“Заміський дім на Київщині”. Свердловина одно- або двотрубної конструкції. У останньому випадку перша обсадна колона – труба ПВХ діаметром 200 мм розтрубного з’єднання із цементацією; друга фільтрово-експлуатаційна колона – труба нПВХ діаметром 125 мм. Фільтр підвищеної шпаруватості (пропускної здатності) завдовжки 3 м. Труби сертифіковані, різьбового з’єднання, для питної води. Заглибна 3 – 4 дюймова помпа. Гарантія на свердловину для заміського дому на Київщині складає до 5 років.

“Маєток на Київщині”. Свердловина двотрубної конструкції: перша обсадна колона – труба сталева діаметром 159 – 168 мм різьбового з’єднання із цементацією; друга фільтрово-експлуатаційна колона – труба нПВХ діаметром 125 мм, із фільтровою частиною діаметром 110 – 125 мм та довжиною 5 м. Труби сертифіковані, різьбового з’єднання, для питної води. Заглибна 3 – 4 дюймова помпа. Гарантія на свердловину для маєтку на Київщині – від 5 до 10 років.

Буріння свердловин під теплові насоси.

Мінімальні ціни ми запропонуємо за умови, що відстань від Вишневого (нашої бази) до об’єкта Замовника не перевищує 30 км .

У вартість погонного метра включено підготовчі земляні роботи, відкачування до візуально чистої води та паспорт свердловини.

Гарантійні зобов’язання є дійсними за умови облаштування або шеф-монтажу свердловини спеціалістами нашої компанії.

Для побутового водопостачання у Київській області використовують водовмісні піски четвертинного, полтавського, харківського, бучацького та канівського водоносних комплексів або піски та піщаники сеноманського водоносного горизонту. Але особливості, характер та умови залягання кожного з водоносів можуть суттєво відрізнятися у межах не лише Київщини, але й одного населеного пункту, тому вибір джерела водопостачання та оптимальної конструкції свердловини необхідно узгоджувати із нашим спеціалістом.

Максимальний гарантійний термін на свердловину ми надамо у випадку, якщо розрахунок, підбір та монтаж помпи (насоса) виконано без порушення нормативних вимог, тобто нами чи під нашим контролем (шеф-монтаж).


Для вирішення Ваших завдань ми докладемо усі знання, досвід та професіоналізм нашої бурової компанії, однієї з кращих на Київщині. Конкуренти це знають. Переконайтеся й Ви.

Чому наша компанія серед різноманітних пластикових труб надає перевагу полівінілхлоридним (нПВХ)? Давайте порівняємо характеристики їх міцності їз «ближчими конкурентами» – трубами поліетиленовими (ПЕ) та поліпропіленовими (ПП), із якими працюють інші компанії. За 100%-ну візьмемо міцність нПВХ труби діаметром 125 та стінкою 6 мм, і порівняємо з нею міцність ПЕ та ПП труб того ж діаметра зі стінками різної товщини (див. таблицю):

 

Як бачимо, просте збільшення товщини стінки ПЕ та ПП дає несуттєвий виграш у міцності. Якщо ж уводити до складу пластмаси, із якої виготовлено труби, затверджувачі, то постраждає якість води.

А тепер розглянемо співвідношення ціни та міцності труб із різних матеріалів (ціни наведено станом на літо 2010 року):

Висновок простий – за співвідношенням «вартість / міцність» інші пластмаси суттєво гірші за ПВХ, незважаючи навіть на більшу товщину їх стінок.

Чому ж їх використовують? Відповідь очевидна: для збільшення прибутку підрядника за рахунок зменшення міцності свердловини у споживача. «Ерзац»-трубу продають за максимально можливою ціною. Такий стан речей є вигідним тимчасовим гравцям на ринку – як виробникам, так і підрядникам.

Репутація?.. Про неї дбають лише професійні місцеві компанії. «Варягам» це ні до чого. Що ж до споживача, то він ризикує відчути справжню ціну 10-15-процентного здешевлення лише тоді, коли його труби розплющить «пливун», чим виведе з ладу свердловину та ще й поховає у ній вартісну заглибну помпу (насос).


Ширший огляд матеріалів для облаштування свердловин дивіться тут.


Проектування та монтаж системи автономного водопостачання будинку на основі свердловини – дивіться тут.


Підбір (за результатами хімічного аналізу свердловинної води) та монтаж фільтра хімічного очищення води – дивіться тут.


Безкоштовне гарантійне обслуговування свердловин, помп (насосів) та фільтрів. Сервісне обслуговування після закінчення строку гарантії – дивіться тут.

×