На Житомирщині чиновники отруїли ціле село

На Житомирщині чиновники отруїли ціле село

За матеріалами перевірки прокуратури Житомирського району розпочато кримінальне провадження щодо службових осіб Житомирської райдержадміністрації.

Установлено, що службові особи райдержадміністрації та реформованої агрофірми «Сінгури» порушили закони та не забезпечили належних умов зберігання й утилізації небезпечних отруйних хімічних речовин.

Така безвідповідальність призвела до тяжких наслідків. Отруйні речовини тривалий час через грунт забруднювали підземні води і джерела питного водопостачання древнього (перша згадка датується 18 ст.) села Сінгури, у якому проживає понад 1800 жителів.

Досудове розслідування проводиться Житомирським РВ УМВС України в області.

Прокуратурою Житомирського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) КК України.

Довідково. Люди на околиці села жили з ранньослав’янських часів. Поруч із селом знаходяться кургани VI-ХІІІ ст., в селі — городище-замчище ХІІ-ХІІІ та XVI-XVIII ст. За легендою, тут проживав заможний син польського графа Гури, який заховав скарби неподалік свого маєтку — у лісах. Із тих часів селище назвали СинГури.

Джерело – http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/53027-na-zhitomirschin-chinovniki-otruyili-cle-selo.html

Share this post


×