Ми використовуємо сучасну і спеціалізовану бурову техніку. Переконайтеся в цьому самі!

У НАС ЗАМОВЛЯЮТЬ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ОПЫТ

22 года опыта коммерческого бурения

РАЗРЕШЕНИЯ

Все необходимые лицензии и разрешения.

ДОГОВОРА

Договор с юридическим лицом.

ТОЧНОСТЬ

Самый точный прогноз глубины, качества воды и дебита скважины

ГАРАНТИИ

Гарантия 5 лет.*

ПРАКТИКА

Более 6000 скважин в Киевской области.

СХЕМА РОБОТИ

ЗАЯВКА або ДЗВІНОК
Підготовка комерційної пропозиції.
Уточнення пропозиції та укладення договору.
Виконання робіт.

ПРО НАС

Компанія «AQUA BASIS» зробить Вам воду в будинку:

  • пробурить свердловину на воду,
  • облаштує її насосним обладнанням,
  • підбере і змонтує фільтр водоочищення для виправлення недоліків природного складу споживаної води,
  • здійснить гарантійне та сервісне обслуговування системи.

Але кожен виконуваний нами етап, незалежно від того, чи проводиться він в комплексі, окремо або в довільній конфігурації, повинен відповідати загальному задуму і принципово, і в деталях.

«Дике» котеджне будівництво останніх років породило безліч неефективних систем водопостачання з «втраченої» історією, що дратують споживачів і представляють певну екологічну загрозу. Для його власників ми:

  • проведемо обстеження, ревізію і експертизу,
  • виконаємо модернізацію чи ремонт системи з подальшим її обслуговуванням.

Кадровий склад (геологи та бурові майстри, економісти, інженери-будівельники і техніки), матеріально-технічне забезпечення (парк бурової, спеціальної та допоміжної техніки), інноваційний потенціал – BASIS нашої компанії.

Відповідальність за результат, боротьба за високу репутацію компанії, максимально можливе задоволення зростаючих запитів наших співвітчизників, захист конфіденційності приватного життя клієнтів – BASIS наших взаємин із замовниками.

Традиції, знання, досвід, консерватизм старої інженерної школи в поєднанні з новими технологіями і матеріалами стрімко оновлюваного сучасного світу – BASIS нашого успіху.

ОСТАННЯ СТАТТЯ / БЛОГ

За останні 40 років кількість прісної води у світі зменшилася на 60% – ООН

За останні 40 років кількість прісної води на кожну людину у світі зменшилася на 60%. У найближчі 25 років... read more

У ВАС Є ПИТАННЯ? У НАС Є ВІДПОВІДІ

Якщо Ви вирішили бурити фільтрову (піщану) свердловину, то на її буріння ніяких дозволів не потрібно. Що стосується буріння глибокої (артезіанської) свердловини, то Вам необхідно отримати ліцензію на природокористування, що потребують чималих часових витрат, приблизно близько 6 місяців. Особливо це стосується свердловин, що застосовуються в промислових цілях. Тут вважаємо за необхідне Вас попередити, що існує чимало фірм, які рекламують свої можливості в отриманні ліцензій. Радимо зв’язуватися тільки з компаніями, які мають великий досвід роботи в даній сфері і мають відповідними рекомендаціями і дозволами. В іншому випадку в один прекрасний день Вас можуть позбавити можливості користуватися водою з Вашого ж ділянки.

При монтажі водопостачання на дачі утеплювати слід не свердловину, а трубопровід, що подає воду з свердловини в систему водопостачання будинку. Для цього свердловина облаштовується в кесоні, з якого трубопровід виходить нижче рівня промерзання грунту.

Діаметри труб для облаштування свердловини на воду:

  • 114 – 133 мм – продуктивність свердловини 1 – 3 куб. м/ч;
  • 127 – 159 мм – продуктивність свердловини 1 – 5 куб. м/ч;
  • 168 мм – продуктивність свердловини 3 – 10 куб. м/ч.

Свердловина на два будинки можлива. Але тільки якщо вона артезіанська (на вапняк) і з достатнім дебітом (продуктивністю).

Можливо, але не завжди. Нашим співробітникам необхідно вивчити документи на вашу свердловину (паспорт на свердловину з описом її конструкції)

Весь спектр послуг, пов’язаних з бурінням свердловин

Весь спектр послуг, пов’язаних з бурінням свердловин в Києві і Київській області, пропонує «КВА-БАЗИС». Наша компанія працює не тільки з великими промисловими підприємствами, які знаходяться поза містом, але і з дрібними замовниками.

Великі структури не мають доступу до центрального водопостачання, що перешкоджає їх успішному функціонуванню. В основному вся наша діяльність пов’язана з бурінням свердловин на воду, проте ми виконуємо ще й ряд інших робіт. До них відносяться: проведення геологічних вишукувань, закупівель необхідного для буріння обладнання (попередня консультація), підготовка системи водоочищення, монтаж, проектування водної свердловини, налагодження системи автономного водопостачання, налагодження її роботи.

Таким чином, компанія «АКВА-БАЗИС» пропонуємо комплексні послуги «під ключ», які виконуються з використанням професійного і точного обладнання. Головне завдання таких робіт – скоротити терміни і вартість всього спектра послуг. Запевняємо вас, що результат вас не розчарує.

×