Кияни збирають підписи на захист бюветів

Кияни збирають підписи на захист бюветів

Активісти Київської організації «За Україну!» збирають підписи на захист столичних бюветів, багато з яких перебувають або у запущеному, непридатному для використання стані, або взагалі закриті.
Про це повідомили у прес-службі організації.

«Київська міськадміністрація вже давно не виділяє гроші з міського бюджету на їхнє утримання. Більше того, як стало відомо із заяв представників КМДА, міська влада збирається ввести плату за користування діючими бюветами», — йдеться у повідомленні.

За словами активістів, кияни підтримали їхній почин. «Цю ініціативу активно підтримують жителі столиці, адже зрозуміло, що вода із загальної системи водопостачання у наших будинках непридатна для споживання, і бювети — єдина альтернатива «воді з крана», — йдеться у повідомленні.

За словами глави Київської організації «За Україну!» Юрія Зубка, активісти вже звернулися до мера столиці з вимогою виділити з міського бюджету кошти на забезпечення ефективної роботи бюветів і припинити розгляд проекту рішення про введення плати за користування ними.

«Збір підписів триває. Потім ми передамо підписні листи з вимогами до КМДА і візьмемо під контроль їхнє виконання», — заявив він.

Нагадаємо, на сьогоднішній день у Києві нараховується 205 бюветних комплексів, у середньому на кожний район столиці припадає близько 20 бюветів.

Джерело — http://gazeta.ua/index.php?id=344143

[line]

Аква Базис
(44) 222 8 222, (44) 222 9 222
2228222@ukr.net, 2229222@ukr.net
08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Київська, 4

Поделиться этой записью


×