СЕС: двомісячна дитина у Вінниці загинула від колодязної води — дитяча суміш ні до чого

СЕС: двомісячна дитина у Вінниці загинула від колодязної води — дитяча суміш ні до чого

Двомісячна дитина у Вінницькій області загинула від неякісної води із колодязя. Дитяча суміш «Детолакт-біфідум» тут ні до чого. Про це повідомляє інформаційна служба Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Як було повідомлено, Вінницька обласна санітарно-епідеміологічна станція встановила, що вода з колодязя за місцем проживання сім’ї загиблої дитини не відповідає нормам. Зокрема, вода не відповідає вимогам стосовно гранично припустимої концентрації вмісту нітратів (перевищення у два рази) та мікробіологічним показникам — колі-індексу (перевищення у три рази). Використання колодязя заборонено до проведення робіт із очищення та дезинфекції.

Також Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень, що їх було проведено СЕС 5 травня, дитяча суміш «Детолакт-біфідум» відповідає нормам за показниками безпечності.

За цим випадком районним управлінням міліції порушено кримінальну справу.

Державна санітарно-епідеміологічна служба України закликає батьків під час приготування їжі користуватись водою лише з  перевірених джерел — передає інформаційна служба УНІАН.

Джерело — http://reporter-ua.com/2010/05/15/v-vinnitse-dvukhmesyachnyi-rebenok-pogib-ot-vody-iz-kolodtsa

(На жаль, випадок не поодинокий — А. Б.).

[line]

Аква Базис
(44) 222 8 222, (44) 222 9 222
2228222@ukr.net, 2229222@ukr.net
08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Київська, 4

Поделиться этой записью


×